ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ НА ДОВЕДЕНІ ВИПАДКИ НАСИЛЬСТВА,БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОСІБ, ПРИЧЕТНИХ ДО НАСИЛЬСТВА, БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ)
1. На підставі проведеного Комісією з розгляду випадків насильства, булінгу (цькування) службового розслідування уповноважена особа закладу освіти організовує проведення бесіди (та/або засідання Ради профілактики правопорушень) за участю учасників освітнього процесу, причетних до випадку насильства, булінгу (цькування) з метою складання плану корекційної роботи.
2. Інформація про результати службового розслідування повідомляється заявнику у письмовій формі у 10-денний період з моменту отримання заяви.
3. Інформація про доведений випадок насильства, булінгу (цькування) повідомляється керівником закладу освіти в уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та службу у справах дітейдля розгляду питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності.
4. За потреби працівники психологічної служби (психолог, соціальний педагог), медична сестра здійснюють соціально-педагогічний, психологічний супровід з жертвою та її кривдником, особливо, якщо останнім є інший учень (учні) закладу, та у разі необхідності перенаправляють до інших спеціалістів (психотерапевта, невролога тощо).
5. Інформація про інцидент розглядається на засіданні педагогічної ради школи (із забезпеченням конфіденційності постраждалих осіб)з метою посилення роботи педколективу щодо запобіганню насильству та булінгу (цькуванню).